Display Sistemler

Kurulumu ve kullanımı kolay Display Sistemler.

Display Sistemleri

Görüneni satmak kolaydır

Satışın sadece fiyat ya da satılan ürün olmadığı, rekabetin doruklarına ulaşıldığı günümüz dünyasında reklam, firmaları bir adım öne çıkaran önemli unsurlardan bir tanesidir.

Ürettiğiniz ürün ya da hizmetlerinizi en iyi biçimde gösterebileceğiniz modern, estetik ve fonksiyonel ürün sergileme sistemleri sunuyoruz.

İç ve dış mekanlara uyumlu, güçlü tasarıma sahip kurulumu ve kullanımı kolay dayanıklı malzemelerden imal ettiğimiz ürün sergileme araçlarını mümkün olduğu en iyi fiyatlarla en kısa sürede teslim ediyoruz.

İşlevsel ve Estetik Tanıtım Üniteleri

Her ölçekte firmanın tanıtım ve reklam ihtiyacını karşılayan geniş yelpazede stoklu ürün temin ediyoruz. Poster panodan, fuar standına, broşürlükten kaldırım panolarına kadar her türlü ortama uyumlu ışıklı ve ışıksız ürünleri Tekin Reklam’ın garantisiyle sunuyoruz.

Çağdaş Reklam / Tanıtım Araçları

Alışveriş merkezleri, mağazalar, perakende satış noktaları, bekleme salonları, konaklama tesislerinin açık ve kapalı alanlarında her türlü görüntüleme ihtiyaçlarınızı karşılayacak 200’e yakın üstün kalite ürünle stoklu çalışıyoruz.

Destek: 0532 418 13 73