Banner – Roll Up

Etkin sunum yaratmanın pratik yöntemi Banner – Roll Up.

Banner - Roll Up

Banner – Roll Up

Banner – Roll Up Okullar, seminerler, restoran zincirleri, alışveriş merkezleri, fuarlar gibi pek çok mekanda kullanılabilen görsel iletişim ürünüdür. Estetik ve hızlı çözümler sunar.

Bannerlar esnek ve hareketli bir poster tutucudur. Çantasının içinde her yere taşıyabileceğiniz bu set sayesinde, afişinizi asmak için duvar veya panoya ihtiyaç duymazsınız.

Posterlerinizi özel kelepçe yapısıyla sıkıca kavrar. Büyük boy posterlerinizi kolayca taşıyabilir ve kurabilirsiniz. Paslanmaz alüminyum ayaklar halka açık yerler için uygundur, hafif ve ekonomiktir. Pratik bir biçimde kurabilir ve toplayabilirsiniz.

  • Poster Blok
  • Quick Bannerlar (Çift Taraflı)
  • Quick Bannerlar
  • Smart Roll Bannerlar (Tek Taraflı)
  • Smart Roll Bannerlar (Çift Taraflı)
  • Optma Roll Bannerlar
  • Eko Roll Bannerlar

Okullar, seminerler, restoran zincirleri, alışveriş merkezleri, fuar sergi alanlarında etkin sunum alanı yaratır. 5-10 mm arası kalınlıklardaki pvc foam ya da benzeri levha ile kullanılabilir.Ürün, içinde kullanılan levha kalınlığına göre altındaki vidadan
sıkılarak ayarlanır.

Standart ebatları 30-60-80-90-100-120-150 cm eninde olanlardır. Maximum 150 cm yüksekliğinde görsel ile kullanılması tavsiye edilir. Tabanın her iki tarafına da logo uygulanabilir. Paket içinde sadece mekanizma yer almaktadır.

Çift taraflı Quick Banner esnek ve hareketli bir poster tutucudur. Çantasının içinde her yere taşıyabileceğiniz bu set sayesinde, afişinizi asmak için bir duvar veya panoya ihtiyaç duymazsınız.

Quick Banner daha rekabetçi koşullar için üretildi. Kalınlıkları 50 mikron ile 500 mikron arasında olan görselleriniz için uygundur. Fuar ve seminerlerinize çantasıyla birlikte kolaylıkla taşıyabileceğiniz bir üründür.

Destek: 0532 418 13 73