Duyuru Panosu – Showboard

Şık, estetik ve modern ilan ve duyuru panosu.

Duyuru Panosu - Showboard

Duyuru Panosu – Showboard

Her türlü halka açık ve kapalı alanda kullanılan ilan ve Duyuru Panosu – Showboardlar yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Ürün kilit sistemi ile duyuru, afiş, ilan gibi dokümanların korunmasını da sağlar.

Site ve bina yönetimleri duyurular, fabrika ve iş yerinde bilgilendirme amaçlı ilanlar, okullarda ders notları ve hastane gibi kamu kurum ve kuruluşların önemli bilgileri kamuyla paylaşılması durumlarında etkin bir şekilde kullanılır.

Mantar, Manyetik ve Çuha zeminli çeşitleri mevcuttur. Raptiye ve mıknatıs yardımıyla posterlerinizi ve dökümanlarınızı kolayca tutturabilirsiniz. Ürün hem dikey hemde yatay olarak kullanılabilir.

Aşağıda listelenmiş seçeneklerde Duyuru ve İlan Panosu- Showboard sunuyoruz;

  • 3 mm Klasik Çerçeve
  • Mantar Pano
  • Paper Board Çerçeve
  • Ofis Panosu
  • Universal Showboard
  • Universal Showboard Mantar & Manyetikli

Klasik Çerçeve

Mantar + Manyetik Zeminli Pano, ev, ofis, okul vb gibi mekanlarda kullanabileceğiniz pratik bir üründür. Manyetik ve mantar zeminlidir. Üzerindeki delikler dökümanlarınızı hem manyetik top hem de raptiye kullanarak asabilmenize ve üzerine yazı yazabilmenize imkan tanır. 4xA4, 6xA4, 9xA4 ve 12xA4 kâğıt kapasitesi vardır. Yatay ve dikey olarak kullanılabilir.

Yazı Tahtası

Yazı tahtası siyah-beyaz zeminli su bazlı tebeşir kalem ve çıkarılabilir tahta kalemi ile kullanmaya uygundur. Serttir, rüzgar ve yağmur geçirmez. Tek tek ve set olarak satılır. Alüminyum ve çerçevesiyle 4 ayrı seçenek sunmaktadır. Şık ve dayanıklı bir üründür.

Mantar Pano

Ortak alanlarda günlük kullanım için mükemmel üründür. Ev, ofi s. okul vb. mekanlarda kullanabileceğiniz ideal bir üründür. Alüminyum çerçevesi ve mantar zemini uzun süre rahat kullanım sağlar.

Destek: 0532 418 13 73