Fuar Sistemleri

Sergi, fuar, konferans, tanıtım ve sunumlar için Fuar Sistemleri.

Fuar Sistemleri

Fuar Sistemleri

Fuar Sistemleri, sergileme alanları için, kolay kurulup toplanabilen pratik sergileme sistemleridir. Sergi, fuar, konferans, tanıtım ve sunumlarınız için mükemmel görsel bir araçtır. Farklı ebatlarıyla size uygun yerleşim alternatifleri sağlar.

Örümcek standlar fuarlarda, seminerlerde, sergilerde vb. ortamlarda mesajınızı ve reklamınızı sergilemek için kullanabileceğiniz ideal bir üründür.

Çok Kısa Sürede Kurulum

Geniş paneller orta kısımları, dar paneller kenar kısımları oluşturur. Örümcek stand çantalarını önüne gelen pet panel ve katlanır üst tabla aracılığı ile aynı zamanda masa olarak da kullanılabilir.

Özel Çantasında Taşınabilir

Hard case gövdeli pop up masa dış mekanlarda uzun süre deforme olmadan kullanılabilir. Panset masalar hafif ve portatif bir yapıya sahiptir. Bütün paneller kolay açılabilir bir yapıya sahip olduğundan içindeki görseli rahatlıkla değiştire bilirsiniz. Fuar sistemlerini çantasıyla istediğiniz mekana kolaylıkla taşıyabilir ve kolayca kurabilirsiniz.

Aşağıda listelenmiş seçeneklerde Fuar Sistemleri sunuyoruz;

  • Oval Örümcek POP-UP Stand
  • Düz Örümcek POP-UP Stand
  • Örümcek POP-UP Masa
  • Panset Konveks Masa
  • Panset Altıgen Masa
  • Tanıtım Standı Oval & Köşeli
  • Promostand

Panset Konveks Masa

Panset masalar hafif ve portatif bir yapıya sahiptir. Alüminyum profilleri uzun süreli kullanımlara dayanıklı ve sağlamdır. Bütün paneller kolay açılabilir bir yapıya sahip olduğundan içindeki fonu rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Çantasıyla istediğiniz mekan rahatlıkla taşıyabilir ve kolayca kurabilirsiniz. Ahşap tablalı modellerimizin yanında beyaz tablalı modellerimizde mevcuttur.

Tanıtım Standı Oval

Sık kullanımlar için diğer modele göre daha uygundur. Ürün tanıtımlarınızda kullanabileceğiniz şık bir üründür. Çok çabuk ve kolay kurulur. Polistren malzemeden üretilmiştir. Standart rengi beyazdır. Alınlık portatiftir. Baskı alanı tek fondan oluşur. Arka kısımdaki raf sayesinde ürünlerinizi rahatça stoklaya bilirsiniz

Destek: 0532 418 13 73