Alüminyum Kutu Harf

Hafif, dayanıklı ve stabil alüminyum kutu harf.

Kusursuz işçilik, mükemmel görünüm

Markanızı oluşturan tasarım formlarını, geniş renk skalasına sahip hafif, dayanıklı, stabil alüminyum levhalardan imal ediyoruz.

Geniş renk seçenekleri

RAL kartelasından seçilebilen geniş renk seçenekleriyle çok çeşitli font ve ebatlarda alüminyum harf üretiyoruz. Direkt veya endirekt aydınlatma seçenekleriyle her türlü tabela ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Alüminyum harfler, her türlü ortam şartlarına mukavemetlidir. Kusursuz işçilik ve mükemmel görünüme sahip alüminyum harfleri, CNC lazer makine marifetiyle üretiyoruz.

Tekin Reklam, 20 yılı aşkın bir süredir yaptığı işin arkasında duruyor.

Ürettiğimiz alüminyum kutu harflere, solma, çürüme, paslanma, elektrik tesisatı vb. olası arıza ve olumsuzluklara karşı 2 yıl garanti veriyoruz.

Aydınlatmasız Alüminyum Kutu Harf

Aydınlatmasız

Alüminyum Kutu Harf

Ürettiğimiz alüminyum kutu harflerin ön yüzey ve yan bantları, her türlü ortam şartlarına dayanıklı elektrostatik boyalı alüminyumdan oluşmaktadır. Yan bantlar 40 – 160 mm arasında derinlik seçeneğine sahiptir. Harf boyutları 250 – 3000 mm arasında imalat yapılabilmektedir.

RAL kartelasından renk seçimi

Harflerimizde kullandığımız elektrostatik boya renk seçenekleri, istenen RAL kartelasından seçilir ve uygulaması yapılır. Alüminyum kutu harflerin montaj işlemi, zemine uzun ömürlü yüksek montaj vidaları ile yapılmaktadır.

Bu kategorideki alüminyum kutu harf seçeneğinde aydınlatma bulunmamaktadır. Aydınlatmalı harfler için diğer harf seçenekleri inceleyin.

Endirekt Aydınlatmalı Alüminyum Kutu Harf

Endirekt Aydınlatmalı

Alüminyum Kutu Harf

Endirekt aydınlatmalı harflerde ön yüzey ve yan bantları her türlü ortam şartlarına dayanıklı elektrostatik boyalı alüminyumdan oluşmaktadır. Alüminyum seçimlerinde elektrostatik boya uygulanmaktadır. Yan bantlar 40 – 160 mm arasında derinlik seçeneğine sahiptir. Harf boyutları 250 – 3000 mm arasında imalat yapılabilmektedir.

Elektrostatik boya renk seçenekleri

Ürettiğimiz harflerde kullandığımız elektrostatik boya renk seçenekleri, istenen RAL kartelasından seçilir ve uygulaması yapılır.

Endirekt aydınlatmalı alüminyum kutu harflerin montaj işlemi, zemine uzun ömürlü yüksek montaj vidaları ile yapılmaktadır.

Endirekt aydınlatmalı alüminyum kutu harf aydınlatmasına en uygun LED modüllerini kullanıyoruz.

Endirekt Aydınlatmalı – Premium Alüminyum Kutu Harf

Endirekt Aydınlatmalı – Premium

Alüminyum Kutu Harf

Endirekt aydınlatmalı premium harflerde ön yüzey ve yan bantları her türlü ortam şartlarına dayanıklı elektrostatik boyalı alüminyumdan oluşmaktadır. Alüminyum seçimlerinde elektrostatik boya uygulanmaktadır. Yan bantlar 40 – 160 mm arasında derinlik seçeneğine sahiptir. Harf boyutları 250 – 3000 mm arasında imalat yapılabilmektedir.

LED aydınlatma

Harflerin içerisine uzun ömürlü LED aydınlatma yerleştiriyoruz. Arka kısımlarına ışığı yayma ve 3 boyutlu bir görünüm kazandırmak için 5-20 mm kalınlık aralığında akrilit (pleksi) yerleştiriyoruz.

Arka zemine yerleştirilen akrilit (pleksi), ışığı homojen bir şekilde arka zemine yansıtarak, kenarlarından harika bir ışık hüzmesi çıkmasını sağlar.

Önden Aydınlatmalı Fileli Alüminyum Kutu Harf

Önden Aydınlatmalı Fileli

Alüminyum Kutu Harf

Önden aydınlatmalı fileli alüminyum kutu harflerin içine LED modülleri döşüyoruz. Ön kısımlarına müşteri talebi doğrultusunda istenilen kalınlıkta file dönüşü yapılmaktadır. Yan bantlar 40 – 160 mm arasında derinlik seçeneğine sahiptir. Harf boyutları 250 – 3000 mm arasında imalat yapılabilmektedir.

16 cm’ye kadar yan bant derinliği

Fileli harflerin büyüklüğü ve tasarım ihtiyacına göre yan bant derinlikleri 60 – 160 mm aralığında olabilmektedir.

Fileli harflerin alüminyum olması durumunda istenilen RAL kodunda elektrostatik boya uygulanmaktadır.

Harflerin ön yüzeyine kaliteli akrilit (pleksi), arka yüzeyi 8 – 20 mm dekota ile kapatılarak montaj işlemi gerçekleştirilir.

Önden Aydınlatmalı Elkametli Alüminyum Kutu Harf

Önden Aydınlatmalı Elkametli

Alüminyum Kutu Harf

Ürettiğimiz elkametli kutu harflerin ön yüzeyleri, tasarım ihtiyacına göre istenen RAL kodunda akrilit (pleksi) renklerinden seçilmektedir. Yan bantlar 40 – 160 mm arasında derinlik seçeneğine sahiptir. Harf boyutları 250 – 3000 mm arasında imalat yapılabilmektedir.

Elektrostatik boya

Elkametli kutu harflerin yan bantları ve arka yüzeyleri her türlü ortam şartlarına dayanıklı elektrostatik boyalı alüminyumdan uygulanmaktadır.

Elkametli kutu harflerin arka yüzey ve yan bantları clincher makinesi marifeti veya kaynak ile birleştirilir.

Harflerin birleştirilen arka yüzey ve yan bantlar, istenilen RAL kodunda elektrostatik boya işleminden geçirilerek ön yüzeye elkamet uygulanır.

Harika bir görünüm

Tasarımınızı tamamlayacak çok sayıda elkamet renk seçenekleri bulunmaktadır. Ön yüzey ve yan bant kenarlarında bir file görüntüsü vererek harflere harika bir görünüm kazandırır.

Harflerin ön yüzeyleri sökülerek, arka yüzeylerden zemine montajı yapıldıktan sonra aynı şekilde kapatılarak, montaj işlemi bitirilir.

Önden Aydınlatmalı Ters Tava Alüminyum Kutu Harf

Önden Aydınlatmalı Ters Tava

Alüminyum Kutu Harf

Ters tava, arka yüzeyleri ve yan bantları paslanmaz veya elektrostatik boyalı alüminyum kullanılarak ürettiğimiz kutu harflerdir. Harfleri oluşturan profiller clincher makinesi veya lazer punto kaynak makinesi marifeti ile birleştiriliyor. Yan bantlar 40 – 160 mm arasında derinlik seçeneğine sahiptir. Harf boyutları 250 – 3000 mm arasında imalat yapılabilmektedir.

Ortam şartlarına dayanıklı

Ters tava harflerin yan bant ve arka zemine istenilen RAL kodunda her türlü ortam şartlarına dayanıklı elektrostatik boya uyguluyoruz.

Ters tava harflerin ön yüzeyleri, RAL kodundaki akrilit (pleksi) tercihinden yapılmaktadır.

Harflerin aydınlatması, uzun ömürlü LED modül ile sağlanmaktadır.

Önden Aydınlatmalı – Ekonomik Alüminyum Kenarlı Kutu Harf

Önden Aydınlatmalı – Ekonomik

Alüminyum Kenarlı Kutu Harf

Ters tava seçeneğine alternatif olarak üretilen ekonomik harflerdir. Ön yüzey istenilen RAL kodundaki akrilit (pleksi) renklerinden seçilip yan bantları hazır boyalı alüminyum yan bantlardan dönülmektedir. Harf boyutları 250 – 3000 mm arasında imalat yapılabilmektedir.

Naif görünüm

Yan bantlar ve ön yüzey özel yapıştırıcılar ile ön yüzeye açılan kanala geçirilerek yapıştırılır. Arka yüzeylerinde müşteri isteği doğrultusunda 8 – 20 mm dekota kullanılır. LED aydınlatma ile aydınlatılan harflerin ön yüzeylerinden aydınlatma sağlanır.

Arka yüzey zemine montaj edildikten sonra yan bantlarından dekotaya minik montaj vidaları aracılığıyla sabitleme işlemi tamamlanır.

Destek: 0532 418 13 73