LED Neon

Canlı mekanların renkli ve parlak ışığı Led Neon.

Led Neon Sistemleri

LED Neon efektli harf veya şekiller tamamen el işçiliği ile üretilmektedir. 50 metrelik rulo halinde ürünü istendiğinde kesim ölçülerine göre metre bazında da sunabiliriz.

Çok amaçlı modern aydınlatma

İç/dış mekanlarda tabela veya mimarı projeler için çift taraflı ve 360° aydınlatmaların yeni fenomeni LED Neon Sistemleri.

Görünen marka ve mekan

Kurulumu kolay, enerji sarfiyatı düşüktür. Yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır. Renk sınırlaması olmadan istediğiniz tabela, motif ve şekillerde ışık şöleni yaratın.

Neon uygulamalarıyla markanıza yada mekanınıza özgün bir görünüm kazandırın.

Tekin Reklam, 20 yılı aşkın bir süredir yaptığı işin arkasında duruyor.

Ürettiğimiz harfler ve desenlere, solma, çürüme, paslanma, elektrik tesisatı vb. olası arıza ve olumsuzluklara karşı 2 yıl garanti veriyoruz.

Led Neon Harf

Neonla Yapılmış Harf

Renk sınırı olmadan istenen boyutta Neon harfler.

Led Neon Şekil

Neonla Yapılmış Şekil

Logo veya herhangi bir şekli için boyutta Neon aydınlatma.

50 m’lik rolu

Farklı çeşitlerde ve voltajlarda olmakla birlikte her modelin kendine özel kesim ölçüsü vardır. 50 metrelik rulo halinde satılan ürünlerini isterseniz kesim ölçülerine göre metre bazında da satın alabilirsiniz.

Özel şekiller

Ürünlerinin yanında isteğinize özel şekillendirebilmek için çeşitli aparatları da mevcuttur. Bağlantı iğneleri, bağlantı sızdırmazlık adaptörü, bitiş adaptörü, 220V kablo başlangıcı gibi tüm ekstra aparatları da firmamızdan temin edebilme şansınız vardır.

LED Driver

Dış mekan uygulamalarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz LED sürücülerimiz ile işlerinizde LED’lerinizin uzun süre, yüksek performans ile sorunsuz çalışmalarını sağlıyoruz.

Yeni Nesil Neon

Tabela ve mimari projeleriniz için uygun, Çift taraflı veya 360 derece aydınlatma, En Gelişmiş SMD teknolojisi, Yüksek sıcaklıklara dayanıklılık, Motif ve şekiller için çok esnek, Kompakt ve hafif.

Destek: 0532 418 13 73