Tabela

Tabela üretiminde sağlamlık ve estetik.

Tabela Çeşitleri

Yüksek standartlarda görünürlük

Paslanmaz çelik, alüminyum gibi kompakt metal çeşitleri, ahşap, pvc esaslı ürünler ve benzeri malzemelerden tasarım kısıtlaması olmadan tabelalar üretiyoruz.

Her türlü malzeme, form, renk ve boyut seçenekleriyle markanızın kurumsal görünümünü tamamlayacak ışıklı ve ışıksız tabelalar seçeneği sunuyoruz.

Yerinde Montaj

Mağaza, ofis, dükkan, otel, fabrika gibi tesislerin önlerine, alınlarına, duvarlarına, çatılarına görünür ve anlaşılır tabelalar tasarlıyoruz. İç mekanlarının yönlendirme pano ihtiyaçlarını karşılayacak keşif, projelendirme, üretim ve montaj işlemleri yapıyoruz.

Tekin Reklam, 20 yılı aşkın bir süredir yaptığı işin arkasında duruyor.

Ürettiğimiz tabelalarda, solma, çürüme, paslanma, elektrik tesisatı vb. olası arıza ve olumsuzluklara karşı 2 yıl garanti veriyoruz.

Tabelanız nasıl olmalı?

Tabelanız, işletmeniz için üç ana iletişim işlevini yerine getirir, bilgi ve yön verir, sokak reklamı için biçim sağlar ve görüntünüzü oluşturur. Potansiyel müşterilere mesaj gönderirken aynı zamanda bir ruh hali yaratır.

Görünür ve anlaşılır olmak

Tabelanız, yaya trafiğinin dikkatini çekerek ve müşterilerinizle iletişim kurmada önemli bir rol oynar. Çok önemlidir. Görünür bir formda ve güven veren bir etkisi olmalı. Kendini iyi ifade eden açık, net ve yönlendirici olmalı. Tüm global markaların en çok önem verdikleri husus, görünürlük kurallarıdır.

20 yılı aşkın deneyim

İş yeriniz için ihtiyaç duyulan tabelanın nasıl bir form ve malzemeden olması gerektiğini gelin birlikte karar verelim. 20 yılı aşkın tabelacılık tecrübemizi kullanın.

Tekin Reklam’da iş yeriniz için yaratıcı ve etkili bir görünürlüğü ortaya koyacak tabelanın tasarımını üretimi ve yerinde montajını yapacak yetenekli ve tecrübeli bir ekip bulabilirsiniz.

20 yılı aşkın bir süredir tutarlı ve kaliteli tabela üretimi ve yerinde montaj hizmetleri sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti nihai hedefimizdir.

UYGULAMA ÖRNEKLERİMİZİ İNCELEYİN

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Destek: 0532 418 13 73