Totem – Pilon – Megaboard

Lider markaların işareti totem, pilon ve megaboard.

Markanıza görkemli görünüm

Mağaza, otel, fabrika gibi mekanların önüne, şehir içinde / dışında demiryolu ve otoyol kenarında görünen totemler. Hedef gruplarınız için marka ve ürün mesajınızı iletecek gösterişli totem, pilon ve megaboard üretiyoruz.

50 metreye kadar yükseklik

Tek yön, çift yön veya çok yüzeyli ışıklı ve ışıksız totemler ve pilon tabela ve megaboard seçenekleri sunuyoruz. Görsel alanı ister vinil germe, ister kutu harf ile görüntülüyoruz.

Totem, pilon ve megaboardların görsel yüzeyi, yükseklik boyutları ve konumun statik hesabı yapıldıktan sonra ekibimizce projelendirilir.

Tekin Reklam, 20 yılı aşkın bir süredir yaptığı işin arkasında duruyor.

Ürettiğimiz totem ve pilon tabelaları, solma, çürüme, paslanma, elektrik tesisatı vb. olası arıza ve olumsuzluklara karşı 2 yıl garanti veriyoruz.

Totem Tabela

Gösterişli Totemler

Totemler, markanızın büyüklüğünü sembolize eder. Geniş kitlelere ulaşmanın en etkili yöntemlerinden biridir. Potansiyel müşterinize işinizi sergileyen dayanıklı, uzun ömürlü tabelalardır.

Daha iyi ve etkili görünüm

Yol ve otoyol kenarları, sanayi kompleksleri vb. araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde görüş mesafesi hesabı yapılarak ideal boyutlarda üretilmeli ve doğru açıda konumlandırılmalı. Oto galeri, benzin istasyonları, oteller, restoranlar, alışveriş merkezleri için doğru bir tanıtım aracıdır.

Tekin Reklam’ın profesyonel ekibi totem ihtiyacınızı karşılayacak deneyim ve özveriye sahiptir.

Pilon Tabela

Pilon Tabelalar

Pilonlar, markanın kurumsal kimliğine uygun görünüm ve tasarıma sahip formda olmalı. Yüksekliği konumlanacak yerin özelliklerine belirlenmeli. Araç ve yaya trafiğinin akışına göre tek veya çift yönlü olması tabelanın biçim ve malzeme tercihi yapılmalı. Yoğun güneş ve yağmur şartlarına karşı mukavemetli, rüzgarın etkisine dayanıklı olmalı.

Kaliteli malzeme

Pilonlar, otoyol ve yol kenarları, geniş caddelerde bulunan iş merkezleri, plaza, akaryakıt istasyonları, oteller için çok ideal tabelalardır.

Markanızın mesajını doğru ifade edecek pilon tabelanın proje aşamasından imalat ve yerine montaj sürecini biz yapalım.

Destek: 0532 418 13 73