UV Baskı

Kabartma baskı özelliğine sahip makinemizle benzersiz UV Baskı çözümleri.

Büyük Format UV Baskı Makinesi

Tanıtım veya dekorasyon amaçlı işlere eşsiz kabartma baskı

Kabartma baskı özelliğine sahip makinemizle, kağıt, kanvas, branda, folyo, tual, tekstil, malzemelere dekor veya tanıtım amaçlı yüksek çözünürlük UV Baskı.

Makine parkurumuzun en renkli, en yetenekli, çalışırken en çok keyif aldığımız makinenin olağanüstü becerilerini müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Tanıtım veya dekorasyon uygulamalarında eşsiz kabartma özelliği ile fark yaratan baskılar sunuyoruz. Ev, otel, restoran, ofis gibi tüm iç mekanlara görsel zenginlik katıyoruz.

Tarzınızı mekanınıza yansıtın

Tanıtım veya mimari projelerinizde tarzınızı güçlü bir görselle ifade edin. Duvar kağıdı, tavan germe, ışık geçirgenliği yüksek baskıya uygun kumaş çeşitleri, kanvas tablo, folyo, vinil ve daha bir çok malzemeye kabartmalı baskı yapabiliyoruz. UV Baskı ile mekanınızda fark yaratın.

Makinemizin kabartma baskı özelliği, reklam kampanyaları için hazırlanan görsel materyallere çekicilik kazandırıyor.

Üstün renk doygunluğu

LED UV kürleme sistemi ile pek çok esnek materyale kolaylıkla baskı yapabiliyoruz. Makinemiz, ışıklı kutu baskılarından tavan germe malzemesi gibi pek çok ısıya hassas, zor ve esnek malzemede üstün renk doygunluğu ve dayanıklı baskı özelliğine sahip.

Yüksek çözünürlük baskı makinemizin medya alanı 320 cm’dir. Makinenin sunduğu üç rengi bir arada (CMYK, beyaz ve vernik) basabilme özelliği ile esnek malzemelere beyaz ve vernikli kabartmalı baskı yapabiliyor.

Destek: 0532 418 13 73